ACT1210D-101-2P-TL00
מק"ט מוצר של DigiKey
445-ACT1210D-101-2P-TL00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-ACT1210D-101-2P-TL00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-ACT1210D-101-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACT1210D-101-2P-TL00
תיאור
CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 115mA DCR 3Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACT1210D-101-2P-TL00 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
3Ohm
יצרן
TDK
מתח נקוב - DC
80V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
השראות בתדר
100 µH @ 100 kHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
115mA