SIT2024BM-S2-33E-40.000000G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MEMS OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS LV |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 40 MHz XO (סטנדרטי) LVCMOS, LVTTL מתנד 3.3V איפשור/השבתה SC-74A, SOT-753 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SIT2024BM-S2-33E-40.000000G דגמים |
קטגוריה | מתח - הספקה 3.3V |
יצרן | יציבות התדר ±25ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 4.8mA |