SIT5501AI-WTG30IT-20.000000F
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT5501AI-WTG30IT-20.000000F-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT5501AI-WTG30IT-20.000000F
תיאור
1 MHZ 60 MHZ, ELITE X STRATUM 3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 MHz DCXO ‎LVCMOS‎ מתנד 3V איפשור/השבתה ‎,10-SMD ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±20ppb
יצרן
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
ppm‏5.68‏±
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
53mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎,10-SMD ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
CQFN‏-10‏ (5‏x‏7‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.087‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
יציאה
‎LVCMOS‎
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
51mA
מתח - הספקה
3V