SIT5501AE-WT-33N0-10.000000X
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT5501AE-WT-33N0-10.000000XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1473-SIT5501AE-WT-33N0-10.000000XCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1473-SIT5501AE-WT-33N0-10.000000XDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT5501AE-WT-33N0-10.000000X
תיאור
1 MHZ 60 MHZ, ELITE X STRATUM 3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה ‎LVCMOS‎ מתנד 3.3V ‎,10-SMD ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±20ppb
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
53mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎,10-SMD ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
CQFN‏-10‏ (5‏x‏7‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.087‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
יציאה
‎LVCMOS‎
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
3.3V