SIT5501AICWU-33N0-10.000000X
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT5501AICWU-33N0-10.000000XTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT5501AICWU-33N0-10.000000X
תיאור
MEMS OSC TCXO 10.000000 MHZ CLIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה גל סינוסי קטום מתנד 3.3V ‎,10-SMD ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±10ppb
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
53mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎,10-SMD ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
CQFN‏-10‏ (5‏x‏7‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.087‏ אינץ' (2.20‏ מ"מ)
יציאה
גל סינוסי קטום
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
3.3V