SIT8008BI-81-33E-100.000000X | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, LVCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הספקה 3.3V |
יצרן | יציבות התדר ±20ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 4.5mA |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מהוד בסיס | מארז / תיבה 4-SMD, ללא מוליכים |
סוג | מארז ההתקן של הספק PQFN-4 (5x7) |
תדר | גודל / מידה אורך 0.276 אינץ' x רוחב 0.197 אינץ' (7.00 מ"מ x 5.00 מ"מ) |
פונקציה איפשור/השבתה | גובה - מקובע (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |
יציאה HCMOS, LVCMOS | זרם - הספקה (השבתה) (מקס') 4.2mA |