SIT8924BM-12-33E-33.333333
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT8924BM-12-33E-33.333333-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT8924BM-12-33E-33.333333
תיאור
OSC MEMS XO 33.333333MHZ SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33.333333 MHz XO (סטנדרטי) LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
יציבות התדר
±25ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA
אריזה
פס
ערכים נקובים
AEC-Q100
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
PQFN‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
יציאה
LVCMOS,‏ LVTTL
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
4.5mA
מתח - הספקה
3.3V