510BCA125M000BAGR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
קיים במלאי: 226
חדש ב-DigiKey‏
125 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
510BCA125M000BAGR
מק"ט מוצר של DigiKey
863-510BCA125M000BAGR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
510BCA125M000BAGR
תיאור
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
23mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (3.2‏x‏5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
יציאה
LVDS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
18mA