510KBB25M0000BAGR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 200
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 174
גיליון נתונים
קיים במלאי: 1,855
קיים במלאי: 100
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 72
קיים במלאי: 362
קיים במלאי: 444
חדש ב-DigiKey‏
25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
510KBB25M0000BAGR
מק"ט מוצר של DigiKey
863-510KBB25M0000BAGR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
510KBB25M0000BAGR
תיאור
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
26mA
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
יציאה
CMOS
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
18mA