590AG156M250DGR זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
SiTime
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
590AG156M250DGR
מק"ט מוצר של DigiKey
863-590AG156M250DGRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
590AG156M250DGR
תיאור
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±20ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם - הספקה (מקס')
125mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהוד בסיס
מארז‏ / תיבה
‎6-SMD, ללא מוליכים
סוג
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-6‏ (3.2‏x‏5‏)
תדר
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
גובה - מקובע (מרבי)
יציאה
LVPECL
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
75mA