19TQ015S
מק"ט מוצר של DigiKey
1655-19TQ015STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1655-19TQ015SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1655-19TQ015SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
19TQ015S
תיאור
DIODE SCHOTTKY 15V D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 15 V הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10.5 mA @ 15 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
2500pF ב-5V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
15 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 100°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
360 mV @ 19 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA