123SPC100A
מק"ט מוצר של DigiKey
1655-1693-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
123SPC100A
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 120A SPD-3A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 120A הרכבה משטחית SPD-3A
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 mA @ 100 V
אריזה
תיבה
קיבוליות @ Vr‏, F
3000pF ב-5V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
SPD-3A
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
120A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
870 mV @ 120 A