40CPQ060
מק"ט מוצר של DigiKey
1655-40CPQ060-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
40CPQ060
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 60V 20A TO247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 60 V 20A חור מעבר TO-247-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
530 mV @ 20 A
יצרן
SMC Diode Solutions
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 mA @ 60 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247AD
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
20A