IRFP250MPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
IRFP250MPBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IRFP250MPBF
תיאור
MOSFET N-CH 200V 30A TO247AC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 30A (Tc) 214W (Tc) חור מעבר TO-247AC
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
123 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2159 pF @ 25 V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
פיזור הספק (מקס')
214W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247AC
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V