CF12JT1K20
מק"ט מוצר של DigiKey
CF12JT1K20TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CF12JT1K20CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CF12JT1K20
תיאור
RES 1.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.2 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CF12JT1K20 דגמים
מקדם טמפרטורה
0/ -400ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C