CF14JT220R
מק"ט מוצר של DigiKey
CF14JT220RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CF14JT220RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CF14JT220R
תיאור
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
תיאור מפורט
220 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
מודלים EDA/CAD
CF14JT220R דגמים
מקדם טמפרטורה
0/ -400ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C