CF14JT4K70
מק"ט מוצר של DigiKey
CF14JT4K70TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CF14JT4K70CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CF14JT4K70
תיאור
RES 4.7K OHM 5% 1/4W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CF14JT4K70 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
0/ -400ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C