CF18JT18R0 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | CF18JT18R0TR-ND - סרט וסליל (TR) CF18JT18R0CT-ND - סרט חתוך (CT) |
יצרן | |
תיאור | RES 18 OHM 5% 1/8W AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 18 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CF18JT18R0 דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה 0/ -400ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |