CF18JT18R0
מק"ט מוצר של DigiKey
CF18JT18R0TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CF18JT18R0CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CF18JT18R0
תיאור
RES 18 OHM 5% 1/8W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי פחם
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CF18JT18R0 דגמים
מקדם טמפרטורה
0/ -400ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C