KAL50FB1K00
KAL50FB1K00
KAL50FB1K00
מק"ט מוצר של DigiKey
KAL50FB1K00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAL50FB1K00
תיאור
RES CHAS MNT 1K OHM 1% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
KAL50FB1K00 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
התנגדות
1 kOhms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
50W