KAL50FB100R
KAL50FB100R
KAL50FB100R
מק"ט מוצר של DigiKey
KAL50FB100R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAL50FB100R
תיאור
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
KAL50FB100R דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±20ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
סדרה
מאפיינים
עמיד לחות
אריזה
בתפזורת
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
אוגנים
התנגדות
100 Ohms
גודל / מידה
אורך 1.968‏ אינץ' x‏ רוחב 1.140‏ אינץ' (49.99 מ"מ x‏ 28.96‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
גובה - מקובע (מרבי)
0.641‏ אינץ' (16.28‏ מ"מ)
הספק (Watts)
50W