RAVF164DJT470R
מק"ט מוצר של DigiKey
738-RAVF164DJT470RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
738-RAVF164DJT470RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
738-RAVF164DJT470RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAVF164DJT470R
תיאור
RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206
תיאור מפורט
470 Ohm ±5% 100mW הספק לרכיב מבודד 4 רשתות נגדים מערכי נגדים ±200ppm/°C 1206‏ (3216 מטרי), קמור, הדקים בצד הארוך
מודלים EDA/CAD
RAVF164DJT470R דגמים
קטגוריה
הספק לרכיב
100mW
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
התנגדות (Ohms)
470
טולרנס
±5%