RGC0603DTC100K זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 3,716
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
YAGEO
100 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RGC0603DTC100K
מק"ט מוצר של DigiKey
RGC0603DTC100K-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RGC0603DTC100K
תיאור
RES 100K OHM 0.5% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RGC0603DTC100K דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C