RMCF0402FT49K9 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 49.9K OHM 1% 1/16W 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 49.9 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | RMCF0402FT49K9 דגמים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |