BAT30SWFILM
מק"ט מוצר של DigiKey
497-5553-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-5553-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-5553-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAT30SWFILM
תיאור
DIODE ARR SCHOT 30V 300MA SOT323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות חיבור סדרה 1‏ זוגות 30 V 300mA (DC)‎ הרכבה משטחית SC-70, SOT-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BAT30SWFILM דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
530 mV @ 300 mA
יצרן
STMicroelectronics
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 30 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
תצורת דיודה
חיבור סדרה 1‏ זוגות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
SC-70, SOT-323
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-323
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
300mA (DC)‎