PDS5100-13
מק"ט מוצר של DigiKey
PDS5100DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PDS5100DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PDS5100DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDS5100-13
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 5A הרכבה משטחית PowerDI™ 5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PDS5100-13 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
PowerDI™ 5
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
5A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
790 mV @ 5 A