BTA41-600BRG
מק"ט מוצר של DigiKey
497-2431-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA41-600BRG
תיאור
TRIAC 600V 40A TOP3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BTA41-600BRG דגמים
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
80 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
סטנדרטי
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
TOP-3 מבודד
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
40 A
מארז ההתקן של הספק
TOP3
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
400A, 420A