BTA16-600BWRG
מק"ט מוצר של DigiKey
4518-BTA16-600BWRG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA16-600BWRG
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 16A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC סטנדרטי 600 V 16 A חור מעבר A‏220‏-TO‏
קטגוריה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
160A ב-50Hz
יצרן
UMW
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
35 mA
אריזה
צינור
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
60 mA
סטטוס החלק
פעיל
תצורה
יחיד
סוג טריאק
סטנדרטי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
מתח - מצב מופסק
600 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
16 A
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V