ESDA13P70-1U1M
מק"ט מוצר של DigiKey
497-16271-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-16271-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-16271-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDA13P70-1U1M
תיאור
TVS DIODE 12VWM 20VC 1610
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20V מלחץ60A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 1610
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ESDA13P70-1U1M דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
60A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
1300W (1.3kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V
מארז‏ / תיבה
2-UDFN
מתח - פריצה (מינ')
12.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
20V