ESDA14V2SC6 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 12VWM SOT23-6 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ESDA14V2SC6 דגמים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 300W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
סדרה | יישומים שימוש כללי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TA) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג זנר (Zener) | מארז / תיבה SOT-23-6 |
ערוצים חד-כיווניים 4 | מארז ההתקן של הספק |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 12V | מספר מוצר בסיס |
מתח - פריצה (מינ') 14.2V |