ESDA14V2SC6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7745-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7745-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-7745-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDA14V2SC6
תיאור
TVS DIODE 12VWM SOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6
מודלים EDA/CAD
ESDA14V2SC6 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
300W
לא
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
ערוצים חד-כיווניים
4
מארז ההתקן של הספק
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V
מספר מוצר בסיס
מתח - פריצה (מינ')
14.2V