ESDA25SC6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-10719-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-10719-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-10719-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDA25SC6
תיאור
TVS DIODE 24VWM SOT23-6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ESDA25SC6 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
300W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
זנר (Zener)
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
ערוצים חד-כיווניים
4
מארז ההתקן של הספק
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מספר מוצר בסיס
מתח - פריצה (מינ')
25V