ESDALC12-1T2
מק"ט מוצר של DigiKey
497-10720-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-10720-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-10720-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDALC12-1T2
תיאור
TVS DIODE 10VWM 20VC SOD882T
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20V מלחץ2A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-882T
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ESDALC12-1T2 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
50W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות @ תדר
15pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
10V
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - פריצה (מינ')
12V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
20V