CG06750-25M
מק"ט מוצר של DigiKey
644-CG06750-25MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
644-CG06750-25MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
644-CG06750-25MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CG06750-25M
תיאור
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz גבישים 8pF ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
סוג
גבישMHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
תדר
25 MHz