L78M12CDT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-1211-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-1211-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-1211-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L78M12CDT-TR
תיאור
IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA DPAK
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L78M12CDT-TR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
6 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - כניסה (מקס')
35V
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V