LD1117DT33TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-1236-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-1236-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-1236-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD1117DT33TR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA DPAK
מודלים EDA/CAD
LD1117DT33TR דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V