LD39115J18R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17878-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-17878-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-17878-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LD39115J18R
תיאור
IC REG LIN 1.8V 150MA 4-FLIPCHIP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA 4 מגעי בליטה בצידו האחד של המארז (FlipChip)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LD39115J18R דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
50 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
70 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
74dB ~ 67dB (1kHz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
4-UFBGA, FCBGA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V