SCTH90N65G2V-7 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
STMicroelectronics
קיים במלאי: 748
גיליון נתונים
מומלצי MFR
STMicroelectronics
קיים במלאי: 994
גיליון נתונים
תעלת N 650 V 90A (Tc) 330W (Tc) הרכבה משטחית H2PAK-7