SCTWA60N120G2-4
מק"ט מוצר של DigiKey
497-SCTWA60N120G2-4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SCTWA60N120G2-4
תיאור
SILICON CARBIDE POWER MOSFET 120
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 1200 V 60A (Tc) 388W (Tc) חור מעבר TO-247-4
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SCTWA60N120G2-4 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
94 nC @ 18 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
+22V, -10V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1969 pF @ 800 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
388W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1200 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-247-4
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
18V