SLVU2.8-4A1
מק"ט מוצר של DigiKey
497-10115-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-10115-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-10115-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SLVU2.8-4A1
תיאור
TVS DIODE 2.8VWM 15VC 8-SOIC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15V מלחץ24A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SLVU2.8-4A1 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
24A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
Ethernet
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
4
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
2.8V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
15V