SMA6J70CA-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-5947-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-5947-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-5947-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA6J70CA-TR
תיאור
TVS DIODE 70VWM 120VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120V מלחץ27A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMA6J70CA-TR דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
27A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
70V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
77.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
120V