SMAJ6.5CA-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7896-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7896-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-7896-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ6.5CA-TR
תיאור
TVS DIODE 6.5VWM 14.5V DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
14.5V מלחץ160A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ6.5CA-TR דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
160A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
6.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
7.2V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
14.5V