SMC50J58CA
מק"ט מוצר של DigiKey
497-SMC50J58CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-SMC50J58CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-SMC50J58CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMC50J58CA
תיאור
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
93.6V מלחץ53A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMC50J58CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
53A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
58V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
64.6V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
93.6V