SMCJ15A-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6517-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-6517-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-6517-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ15A-TR
תיאור
TVS DIODE 15VWM 32.5VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.5V מלחץ308A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ15A-TR דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
308A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
32.5V