SMLVT3V3
מק"ט מוצר של DigiKey
497-2496-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-2496-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-2496-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMLVT3V3
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 10.3VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10.3V מלחץ200A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMLVT3V3 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
200A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
5200pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 175°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - פריצה (מינ')
4.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
10.3V