ST1L05APU33R
מק"ט מוצר של DigiKey
497-8980-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-8980-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-8980-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ST1L05APU33R
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1.3A 6-DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.3A ‎6-DFN (3×3)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ST1L05APU33R דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
650 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
65dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
‎6-VDFN‏, פדים חשופים
מתח - כניסה (מקס')
7V
מארז ההתקן של הספק
‎6-DFN (3×3)‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V