STB100N10F7 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 100V 80A D2PAK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 100 V 80A (Tc) 150W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | STB100N10F7 דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V4.5 ב-µA250 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 61 nC @ 10 V |
סדרה | Vgs (מקס') ±20V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 4369 pF @ 50 V |
סטטוס החלק פעיל | פיזור הספק (מקס') 150W (Tc) |
סוג FET | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 100 V | מארז ההתקן של הספק TO-263 (D2PAK) |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז / תיבה |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 10V | מספר מוצר בסיס |