STPS1150
מק"ט מוצר של DigiKey
497-2447-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-2447-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS1150
תיאור
DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 150 V 1A חור מעבר ‎DO-41‎
מודלים EDA/CAD
STPS1150 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 150 V
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מארז ההתקן של הספק
‎DO-41‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
820 mV @ 1 A