STPS1150A
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7545-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7545-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-7545-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS1150A
תיאור
DIODE SCHOTTKY 150V 1A SMA
תיאור מפורט
דיודות 150 V 1A הרכבה משטחית SMA
מודלים EDA/CAD
STPS1150A דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 150 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SMA
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
820 mV @ 1 A