STPS2200U
מק"ט מוצר של DigiKey
497-13717-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-13717-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-13717-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS2200U
תיאור
DIODE SCHOTTKY 200V 2A SMB
תיאור מפורט
דיודות 200 V 2A הרכבה משטחית SMB
מודלים EDA/CAD
STPS2200U דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 200 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SMB
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
800 mV @ 2 A